Ergonomik ve Akıllı

berlingo-panelvan-3Markanın yeni imzasının altında, çekici yeni stiliyle, Yeni Citroën BERLINGO, geniş tasarımı, ergonomikliği, pratikliği ve sağlamlığıyla fark ediliyor. Maksimum 3,3m3 yükleme kapasitesi ve zekice dizayn edilmiş açılan paneller, 180° açılabilir asimetrik arka yük kapısı sayesinde, kolaylıkla ve güvenli şekilde büyük yükleri taşır.

İşinizle ilgili ihtiyaçlarınıza uygun olarak adapte edilmiş,Yeni Citroën BERLINGO, şimdi modüler 3. ön koltuğuyla beraber artık daha da ergonomik.

Yeni Citroen Berlingo Panelvan, 1.6HDi 75hp motoru, düşük yakıt tüketimi (Ortalama 5,7lt) ve geniş kargo hacmi ile profosyonellerin ihtiyaçlarına tam karşılık veriyor.

Bagaj:

Sınıfında referans sayılacak yükleme kapasitesi
Modüler yükleme imkanı
Maksimum güvenlikli taşıma
Akıl dolu yükleme çözümleri
Versiyona göre tek veya çift kayar kapı
40/60 oranlı asimetrik çift arka kapı
3,30 m3 e varan kullanılabilir hacim
1.80 m kullanılabilir uzunluk
850 kg’a kadar taşıma kapasitesi
Palet yükleme imkanı

Konfor

Konforlu, keyifli ve aydınlık tasarımıyla Yeni Citroën Berlingo tüm duyularınıza ve ihtiyaçlarınıza hitap ediyor.

Çocuklarınız araç içinde modüler geniş kullanım alanından ve güvenlik için sınırlı açılabilen arka camlar sayesinde doğal havalandırmadan keyifle faydalanıyorlar. Konforlu koltuklar sayesinde araç içi konfor maksimum seviyeye çıkıyor. İşçilikteki özen ve versiyonlara göre ön koltuklar arasında kol dayama ve ara saklama bölmeleri ile kalite daha da artıyor.
Citroen Berlingo’nun ön panelinin ve iç döşemelerinin kalitesi hemen göze çarpıyor. Yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu  ve çift bölgeli otomatik klima sizlere konforlu bir sürüş deneyimi sağlıyor. Yenilenen ön konsol hem sürücüye hem yolcuya kolay kumanda  edilebilir teknolojik özellikler sunuyor.
CD çaların okunaklı ekranı,  ön panele entegre USB bağlantısı ve AUX girişi sayesinde araç içinde müzik sizin kontrolünüzün dışına çıkmıyor.

Güvenlik

Yeni Citroën Berlingo’da güvenlik özellikleri de sizin için maksimum seviyede tutuluyor.

ABS, EBD (Elektronik güç fren dağılımı), EBA (Acil fren destek sistemi) tüm versiyonlarda standart olarak yer alırken, ESP 90 HP ve 115 HP’lik Selection versiyonlarda Güvenlik Paketi ile birlikte sunuluyor. 3 noktadan bağlantılı arka emniyet kemerleri ile tüm yolcular güvenle seyahat ediyor. Yine araçlarda yer alan  çocuk kilidi ve çocuk gözleme aynaları ile gözünüz hep ailenizin üzerinde olacak.