İç Tasarım

Citroen Berlingo’nun ön panelinin ve iç döşemelerinin kalitesi hemen göze çarpıyor.

01_Berlingo_Multi_824x463Yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu  ve çift bölgeli otomatik klima sizlere konforlu bir sürüş deneyimi sağlıyor. Yenilenen ön konsol hem sürücüye hem yolcuya kolay kumanda edilebilir teknolojik özellikler sunuyor.Yine ihtiyaca göre düzenlenebilen iç mekan, akıllıca tasarlanmış araç içi saklama gözleri sayesinde pratik bir kullanım imkanı sunuyor. Bu ergonomik yapının üzerine eklenen Modutop paketi, cam tavanıyla Yeni Citroën Berlingo’yu benzersiz hale getiriyor.

Konfor

Konforlu, keyifli ve aydınlık tasarımıyla Yeni Citroën Berlingo tüm duyularınıza ve ihtiyaçlarınıza hitap ediyor.

Çocuklarınız araç içinde modüler geniş kullanım alanından ve güvenlik için sınırlı açılabilen arka camlar sayesinde doğal havalandırmadan keyifle faydalanıyorlar. Konforlu koltuklar sayesinde araç içi konfor maksimum seviyeye çıkıyor. İşçilikteki özen ve versiyonlara göre ön koltuklar arasında kol dayama ve ara saklama bölmeleri ile kalite daha da artıyor.
Citroen Berlingo’nun ön panelinin ve iç döşemelerinin kalitesi hemen göze çarpıyor. Yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu  ve çift bölgeli otomatik klima sizlere konforlu bir sürüş deneyimi sağlıyor. Yenilenen ön konsol hem sürücüye hem yolcuya kolay kumanda  edilebilir teknolojik özellikler sunuyor.
CD çaların okunaklı ekranı,  ön panele entegre USB bağlantısı ve AUX girişi sayesinde araç içinde müzik sizin kontrolünüzün dışına çıkmıyor.

Güvenlik

Yeni Citroën Berlingo’da güvenlik özellikleri de sizin için maksimum seviyede tutuluyor.

ABS, EBD (Elektronik güç fren dağılımı), EBA (Acil fren destek sistemi) tüm versiyonlarda standart olarak yer alırken, ESP 90 HP ve 115 HP’lik Selection versiyonlarda Güvenlik Paketi ile birlikte sunuluyor. 3 noktadan bağlantılı arka emniyet kemerleri ile tüm yolcular güvenle seyahat ediyor. Yine araçlarda yer alan  çocuk kilidi ve çocuk gözleme aynaları ile gözünüz hep ailenizin üzerinde olacak.

Çevre

CITROËN, uzun yıllardır devam ettiği çevreci motor teknolojileri yatırımına Yeni Citroën Berlingo ile de devam ediyor.

Sürüş keyfi ve konforundan ödün vermeden ekonomik ve çevreci kullanıma imkan sağlayan HDi motorlar Berlingo’da 75 HP, 90 HP ve 115HP olmak üzere üç farklı seçenekle sunuluyor.